بهترین انشا در مورد خانه به سبک ادبی

بهترین انشا در مورد خانه به سبک ادبی

خانه کلمه‌ای که چهار حرف بیشتر ندارد اما برای زندگی حرف ندارد و بی هیچ حرفی امن‌ترین جای دنیا است. همانقدر امن که یک آشیانه برای جوجه‌های کوچک آرامش و امنیت دارد.

پرنده کوچک در آشیانه‌ای که پدر و مادر با مهر و محبت ساخته‌اند، به پرواز درمی‌آید. جوجه‌ای که در همین مکان پر و بال گرفته است و به این مکان تعلق دارد، از زمان ناتوانی تا اکنون که قدری بزرگ شده و قدر این آشیانه را بیشتر می‌داند؛ خانه دوست داشتنی با رنگ‌های گرم که از حضور افراد خانواده‌ دل‌انگیز و درخشان شده است، او را در پناه خود جای می‌دهد.

خانه‌ جایی است که افراد آن مهربان‌ترین افراد دنیا هستند که دوست داشتن و مهر و محبت را بدون چشمداشت می‌بخشند و برای خستگی‌های فرد پناه می‌شوند. برای پناه بودن خانه بزرگ و کوچک بودن آن، کاخ یا کوخ بودن آن اهمیت ندارد، همین که افرادش تو را قبول کنند و تکیه‌گاهت شوند دنیا دنیا ارزش دارد؛ دیگر حتی جنس دیوارهایی که به آنها تکیه می‌دهی مهم نیست.

خانه‌های قدیمی از عشق و ایمان سرشار هستند. با حوض آبی که وسط حیاط دلنشین آن هست و ماهی‌های آن با شنای خود به افرادی که به آن خانه‌ها وارد می‌شوند، سلام می‌کنند. درختان سر به فلک کشیده، سروهای قد بلند، بنفشه‌های قد کوتاه و گلدان‌های دور تا دور حیاط زندگی و لبخند را هدیه می‌بخشند. در این خانه‌ها آنقدر مهربانی فراوان است که اگر همه جوجه‌های دنیا آنجا جمع شوند، برای همه جا هست.
خانه جایی برای بزرگ شدن تا بال و پر گرفتن و یاد گرفتن پرواز کردن است.

•••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••••
@ensharaygan

انشا در مورد خانه + 5 انشا زیبای کوتاه و بلند ادبی با .
https://salamdonya.com/training/writing-an-essay
انشا موضوع خانه به سبک توصیفی مکان‌های مختلفی در یک شهر وجود دارد. مدرسه، پارک، سینما، فرهنگسرا و… از این مکان‌ها هستند. جایی هست که از همه مکان‌های دیگر یک شهر اهمیت بیشتری دارد؛ آن مکان خانه است. خانه محل جمع …

.5 ی فوق العاده زیبا به زبان عادی و ادبی برای پایه نهم

12.05.2021 ·  به زبان عادی و ادبی درمورد طبیعت گردی  درباره طبیعت گردی به زبان عادی روزی به همراه خانواده به دامان طبیعت رفتیم. خانواده ما بسیار خوشحال بود. به کنار رودخانه زیبایی رفتیم و در آنجا صدای گنجشک ­ها و آب چقدر لذّت بخش بود. من در کنار درختان قدم می­زدم تا اینکه به رودخانه رسیدم. صدای آب من را وسوسه کرد تا پای خود را در آن بگذارم.
 توصیف ادبی - bargozideha.com
-توصیف-ادبی

موضوعات  : 1-از دوست خود دعوت کنید تا برای درس خواندن به خانه شما بیاید .
6  درباره پدر (زیبا و خواندنی) - مینویسم

07.02.2022 · گرچه خانه ما از آینه نبود؛ اما خسته‏ ترین مهربانی عالم، در آینه چشمان مردانه‏ات، کودکی‏هایم را بدرقه کرد، تا امروز به معنای تو برسم. می‏خواهم بگویم، ببخش اگر پای تک درخت حیاطمان، پنهانی، غصه‏ هایی را خوردی که مال تو نبودند!
مجموعه زیباترین ی ادبی در مورد زمستان و برف - روزگار

08.01.20 · ی ادبی در مورد زمستان درختان مانند اسکلت های بلور آجین در میان جنگل نمایان اند و قندیل های نقره ای و درخشنده ی کنارهی غار روشن کننده ی تاریکی سرما اند. سرما ناراحت است چون آفتاب ناراحت است و همچنین درخت که دیگر نمی تواند سر سبزی چمنزار را ببیند و در اعماق آن سفر کند. آفتاب نظاره کنننده ی این منظره است.

3,9/5(28)
    Estimated Reading Time: 11 mins

User Interaction Count: 1

درمورد سبک زندگی
enshasara.ir/category/lifestyle

درباره خوشحالی و شاد زیستن. بهمن ۳, ۱۳۹۶ admin ,  پایه دهم,  پایه دوازده ام,  پایه نهم,  پایه هشتم,  پایه هفتم,  پایه یازدهم,  در مورد سلامتی,  درمورد سبک .
 درباره مادر + چند  ساده و ادبی در توصیف مادر برای .
starsfun.ir/news/27078

مهم نیست چه اتفاقی وارد زندگیت شده، مهم نیست با چه چالشی روبرو شدی، مهم نیست که در چه موقعیتی هستی، مهم اینه که اون مادر از زندگی خودش گذشته و بدترین چالش ها رو تجربه کرده تا تو رو بزرگ کنه و اگه تو به خاطر چنین موقعیت هایی بخوای به اون بی احترامی کنی و حرمتش رو زیر سوال ببری فقط و فقط پست بودن خودت رو به نمایش گذاشتی. نتیجه گیری:
 درباره درخت + مجوعه  بلند و کوتاه ادبی در مورد درخت
-درباره-درخت

من در این  می‌خواهم خودم را به جای یک درخت بگذارم و از زبان او حرف بزنم و درد دل کنم تا به دوستان خودم بگویم باید با درخت مهربان باشند. پس ی خود را اینطور آغاز می‌کنم :سلام بچه‌های نازنین. من یک درخت هستم. من دوست شما بچه‌ها هستم. وقتی هنوز یک دانه کوچولو بودم یک پدر مهربان به همراه کودکش به اینجا آمدند.
 ادبی در مورد یک صبح برفی زمستان - ️ پست روزانه
-ادبی-در-مورد-یک.p37149

نتیجه گیری : شاید اگر خیال با ما همراه باشد و خود را به جای برف ، باران ، درختان ، گل ها و خورشید و آسمان حس کنیم خواهیم دانست همه پدیده های طبیعی به زیبایی و با نظمی شگفت انگیز آفریده شده اند و انسان تنها میتواند نگهبان این همه زیبایی و شگفتی در طبیعت باشد و نه نابود گر آن. متن  برای صبح سرد و برفی برای ابتدایی متن  نمونه ششم
 نماز + چند  زیبای مذهبی و ادبی با موضوع نماز با .
-نماز

متن  : یکی از پایه های اساسی دین مبین اسلام نماز است، که وسیله ی آن می توان موجبات آرامش قلب و روح و روان را با آن مهیا کرد.نماز سرود توحید یکتاپرستی است که چون سپر محکمی روح ما را در برابر عوامل آلوده کننده ای …
 با موضوع دریا + 7 ی زیبای ادبی در مورد دریا و .
-با-موضوع-دریا

درباره دریا به سبک داستانی در یکی از مسافرت‌هایی که به همراه خانواده‌ام رفته بودم روزی تک و تنها کنار دریا نشسته بودم. سکوت، آرامش، صدای امواج و باد لطیفی که می‌وزید قابل توصیف نیست.در آن شرایط غرق در تفکر بودم و مدام به این می‌اندیشیدم که چرا رنگ دریا آبی است؟ خداوند مهربان و بزرگ چرا دریاها را آبی رنگ آفریده است؟
مقدمه برای  | مقدمه های کوتاه و زیبا برای  + شعر و متن

1. مقدمه کوتاه و زیبا برای نوشتن  در مورد سفر. موضوع : سفر به اصفهان; مقدمه کوتاه برای نوشتن  : قلم خیس برمیدارم و ی سفر به اصفهان را به نام خدای خویش آغاز می کنم.
 درباره کوه به صورت کامل با مقدمه :: متن
-درباره-کوه-به-صورت-کامل.

مجموعه کامل از های مختلف درباره حضرت محمد . از پشت کوههای سیاه اطراف، بالا آمده و شعاع کمرنگ و لطیف خودرا بر روی خانه‌های ساده و خالی از تجمل و . چشمانى آلوده داشتند، مانند بزرگسالان موهایش را مرتب میکرد و سر و صورتِ خودرا تمیز نگه میداشت.  درمورد کتاب ازنگاه خواننده پنج  درباره کتاب از نگاه .
 قطعه ادبی پایه دوازهم -  باز
-قطعه-ادبی-پایه-دوازهم

08.07.2021 ·  داستانی در مورد احترام به پدر و مادر شهید سلیمانی;  با موضوع دستان پینه بسته پدر;  ادبی و عادی درباره دست فروشان میدان امام علی اصفهان پایه نهم
 با موضوع عشق + ۶  زیبا در مورد عشق و محبت - مجله .
-با-موضوع-عشق-6--زیبا-در-مورد.

29.09.2021 · هنگامی که به چهره ی پدر یا مادر نگاه می کنی، هنگامی که به گلی خیره می شوی، یا هنگامی که باران می بارد و آسمان رحمتش را بر زمین جاری می کند و هزاران لحظه ی زندگی ما، یاد آور عشق است. اما گاهی انسان چشم می بندد و تنها نفرت و پلیدی را می بیند. نفرت دل آدمی را تیره می کند و اجازه نمی دهد نوری که حاصل عشق است در زندگی فرد جریان داشته باشد.
 درباره آسمان آبی - دانش‌چی
-درباره-آسمان-آبی

در مورد توصیف آسمان آبی.  با موضوع آسمان آبی به صورت ادبی و ساده برای دانش آموزان آماده شده تا با نحوه نگارش و مهارت نوشتاری آشنا شوند با دانشچی همراه باشید  آسمان آبی. آسمان بزرگ است و بی‌انتها.
موضوع  در مورد دریا :: نمونه ء با موضوعات مختلف

انشا در مورد خانه به سبک های گوناگون | ستاره
https://setare.com/fa/news/348761/انشا-شب-یلدا

05.10.2021 · انشا در مورد خانه به سبک ادبی خانه کلمه‌ای که چهار حرف بیشتر ندارد اما برای زندگی حرف ندارد و بی هیچ حرفی امن‌ترین جای دنیا است. همانقدر امن که یک آشیانه برای جوجه‌های کوچک آرامش و امنیت دارد. پرنده کوچک …

موضوع--در-مورد-دریا

دریا یعنی فریاد موج ها برای عبور و چشم های مشتاقی که این مبارزه را تماشا میکردند.دریا یعنی شنیدن قشنگترین ء درباره مرغ های دریایی .دریا یعنی وسعت،زندگی بی پایان،یعنی هزاران زندگی،هزاران شور و شوق،دریا یعنی خیره شدن به افق در آرزوی پایان. موضوع : دریا
 در مورد فصل پاییز | ی زیبا و ادبی درباره زیبایی .
-پاییز.html

مـن دوست ندارم در فصل پاییز زیاد از خانه بیرون بروم٬ دوست دارم در کنار خانواده تلویزیون تماشا کنم و تخمه گل آفتابگردان بشکنم. پاییز وفادار ترین فصل خداست حافظه ی خیس خیابان های شهر را همیشه همراهی می کند و هر سال عاشق تر از گذشته هایش گونه های سرخ درختان شهر را می بوسد و با هم صحبت کنیم و لبووی داغ بخوریم تا از دلگیر بودن پاییز کم کنیم.
 شب یلدا | ۸  در مورد شب یلدا در سبک های مختلف | ستاره

09.12.2021 · من قبل‌ترها که کوچک بودم فکر می‌کردم شب یلدا چند ساعتی از بقیه شب‌ها بلندتر و طولانی تر است، البته برای من همینطور بود چون تنها شبی بود که می‌توانستم تا ساعت ۱۲ شب بیدار باشم و با بقیه بچه‌های فامیل بازی کنم و یا در جمع بزرگ‌ترها بمانم، اما حالا می‌دانم که شب یلدا فقط یک دقیقه بیشتر از بقیه شب‌ها طول می‌کشد، و ما به خاطر همان یک دقیقه جشن می‌گیریم.
برای تو -  در مورد مدرسه + 6  زیبا با موضوع مدرسه .
برای-تو--در-مورد-مدرسه-6-.

در این مطلب 6  زیبا در مورد مدرسه را قرار داده ایم. در ادامه ء در مورد مدرسه و مدرسه رفتن به صورت ادبی، طولانی و کوتاه قرار داده ایم و امیدواریم از خواندن این ها لذت ببرید.
 در مورد زمستان با مقدمه و نتیجه |  یک صبح سرد و .
-در-مورد-زمستان-با-مقدمه-و.

: یک شب پشت پنجره ی ما و تمام پنجره های دیگر برف آمد. همه جا نشست و نور ماه را به تاریکی میان اتاق ها انداخت. نیمه شب که من به دلایلی هنوز مثل جغد عجیب و مرموزی بیدار بودم لایه ای از برف دیگر همه جا را پوشانده بود و جالب تر این که صبح روز بعد آن لایه ی تمیز و دست نخورده ضخیم و ضخیم تر شده بود.
 در مورد توصیف غروب خورشید - دانش‌چی
توصیف-غروب-خورشید

ی دانش آموزی با سبک ادبی با موضوع توصیف غروب خورشید ی زیبا با موضوع توصیف غروب خورشید به صورت ادبی برای دانش آموزان آماده شده تا با نحوه نگارش و مهارت نوشتاری آشنا شوند با دانشچی همراه باشید.  توصیف غروب خورشید باور کنید یا نه، هر چیزی که وجود دارد قابل توصیف است. از لنگه کفش پاره ای که در جوی آب افتاده، تا طلوع خورشید و غروب اش.
 در مورد پدر با مقدمه و بدنه و نتیجه کودکانه و ادبی

در مورد پدر با مقدمه و بدنه و نتیجه کودکانه و ادبی. مقدمه. به نام خدا یم را درمورد پدر آغاز میکنم، پدر کوه استقامت و همه دارایی ما بچه ها… چقد سخت است درباره کسی نوشت که نمیتوان توصیفش کد، چون ارزش بالایی دارد .
 ازاد در مورد آب -  باز
-ازاد-مورد-آب

25.02.20 ·  در مورد آب  با موضوع کمبود آب. مقدمه: همه می دانیم و همه گفته اند که آب مایه ی حیات و زندگی است. زندگی بدون آب جریان نمی گیرد و انتهایش خیلی زود می رسد. تنه : زندگی دقیقا مانند جریان .
 ادبی و عادی در مورد دریا - ️ پست روزانه
-ادبی-و-عادی-در.p19987
انشا در مورد خانه با روش طبقه بندی - ️ هاب گرام
https://harfetaze.com/220374/7-مقاله-و-انشا-درباره-پدر-و-روز-پدر

انشا اول : انشا با موضوع خانه به سبک توصیفی مکان‌های مختلفی در یک شهر وجود دارد. مدرسه، پارک، سینما، فرهنگسرا و… از این مکان‌ها هستند. جایی هست که از همه مکان‌های دیگر یک شهر اهمیت بیشتری دارد؛ آن مکان خانه است. خانه محل جمع شدن افراد خانواده است. انسان‌ها با زندگی در خانه و در کنار خانواده به آرامش دست پیدا می‌کنند.

در مورد دریا به سبک تحقیقی. انسان همواره به دریا به عنوان محلی پر از شگفتی‌ها و اسرار نگریسته است. دریا آن چنان مملو از اسرار و معماهاست که حتی اقیانوس‌شناسان بزرگ نیز نمی‌توانند ادعا .
 به زبان عادی و ادبی در مورد طلوع خورشید - مینویسم

15.05.2021 ·  به زبان عادی و ادبی در مورد طلوع خورشید در ادامه مطلب نوشته شده است. طلوع خورشید یکی از منظره های دیدنی طبیعت است. شاعران در شعرهای خود مدح آن را خوانده اند. طلوع خورشید منظره باشکوهی است.
 در مورد کمک به دیگران با مقدمه و نتیجه ️ موضوع ء .

در مورد کمک به دیگران: یک مقاله ساده و روان در مورد کمک و نیکی به همنوعان ، نیازمندان و دیگران برای کودکان و نوجوانان که می توانید از آنها برای ایجاد انگیزه برای نوشتن مقاله در مورد این موضوعات استفاده کنید

زیباترین و جالب ترین انشا تضاد مفاهیم

قوی ترین انشا در مورد ثروتمند و فقیر با سنجش و مقایسه طنز

بهترین انشا با موضوع دریا به روش پرسش سازی

زیباترین انشا در مورد حس شنیدن صدای وزش باد پاییزی

قوی ترین انشا در مورد خانه به سبک ادبی

زیبا و جالب ترین انشا با موضوع توصیف شخصیت پدربزرگ

بهترین انشا با موضوع برخاستن از خواب در صبح شهر

مورد ,ادبی ,خانه ,ی ,  ,موضوع ,در مورد ,با موضوع ,و ادبی ,به سبک , در مورد ,دانش آموزان آماده ,دانشچی همراه باشید ,اهمیت بیشتری دارد؛ ,پارک، سینما، فرهنگسرا

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

دانلود طرح جابر ترجمه مقاله panjareyonasim روایت عاشورا nghtabiat رال 103471404 باران اعتدال کهف آيا حسين اکبري کر مي باشد